A A A

SEANS DŹWIĘKU I ENERGII

9 luty

SEANS DŹWIĘKU I ENERGII

Rozpoczynamy o godz. 16. Koncert trwa ok. 1 h,

gra mistrz gongu Leszek Angulski

 

to niepowtarzalna podróż w inne wymiary, podróż do źródła. Fale energii, które przepływają przez Twoje ciało oczyszczają je z bloków energetycznych uruchamiając procesy samozdrowienia i regeneracji na bardzo głębokich poziomach. Podczas terapii Gongiem często dochodzi do tzw. szybkich wyzdrowień.

Przywracane jest poczucie pierwotnego bezpieczeństwa, spokoju, harmonii.

 

Już od 5 tysięcy lat masaż dźwiękiem był stosowany w Tybecie jako metoda bardzo skutecznego i szybkiego wprowadzania w głęboki relaks, stany medytacyjne i leczenia wielu tzw. nieuleczalnych chorób.

Komórki ciała energetyzują się, rewitalizują i ulegają odmłodzeniu.

 

Dźwięki gongu i mis działają tonizująco na ludzkie emocje. Pod ich wpływem rozluźniają się napięcia emocjonalne, uspokajamy się i wyciszamy. Regularne kąpiele w dźwiękach gongu potrafią przetransformować nasze emocje i w efekcie wprowadzić pozytywne zmiany w nasze życie.

 

Gongi pomagają również odprężyć umysł, przeładowany zwykle nadmierną aktywnością, szczególnie w przypadku osób pracujących umysłowo.

Regularne sesje z gongiem zmieniają naszą częstotliwość, działają więc transformująco na naszą osobowość i na nasze życie.

 

Zapisy i kontakt: www.galeriajogi.pl, tel.666966766

cena:35 zł