joga plus

Joga abc Możliwość komentowania joga plus została wyłączona 161
joga plus
1 vote, 9.00 avg. rating (86% score)

rp_meydycna12.jpgDieta wegetariańska i wegańska staje się w naszym kraju coraz bardziej popularna. Jest to nie tylko kwestia mody, ale również rosnącej świadomości społeczeństwa na temat szkodliwości dużej części pokarmów mięsnych i zwiększającej się dostępności niezwierzęcych produktów, które mogą zastąpić w naszej diecie mięso.
Przełamany został stereotyp, jakoby nie jedząc mięsa skazujemy się na niedobór jakichkolwiek składników odżywczych. Weganie i wegetarianie muszą sztucznie uzupełniać jedynie witaminę b12 – pozostałe składniki odżywcze niezbędne do funkcjonowania powinniśmy bez problemu znaleźć w produktach roślinnych. Nasze zdrowie nie tylko nie powinno się pogorszyć w wyniku przejścia na wegetarianizm, ale prawdopodobnie nawet się poprawi. Wegetarianie, jak się okazuje, żyją średnio dłużej niż konsumenci mięsa. Pojawiło się też kilku popularnych sportowców deklarujących się jako weganie, którzy odnoszą sukcesu w sportach siłowych, również w kulturystyce. Może więc warto poważnie zastanowić się nad zmianą diety?

………………………………………
źródło: http://bonusiki.pl/

Pozostałe artykuły o zdrowiu:

Author

Related Articles

http://galeriajogi.pl/ - galeria jogi kielce, joga kielce, joga kielce wspólna, joga abc, świecowanie uszu kielce, ahimsa kielce, kielce joga, kurs masazu kielce

Search

Back to Top