Dlaczego woda utleniona do ucha to dobry pomysł?

Ahimsa kielce Możliwość komentowania Dlaczego woda utleniona do ucha to dobry pomysł? została wyłączona 34
Dlaczego woda utleniona do ucha to dobry pomysł?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zbliża się, a może nawet już jest, nasilony okres zachorowań i przeziębień. Dlatego postanowiłam podzielić się z Wami domowym i skutecznym sposobem tłumienia choróbska już w zarodku. W roli głównej – UWAGA!! WODA UTLENIONA!!

Ma ona wiele właściwości leczniczych. Zazwyczaj stosujemy ją do przemywania ran, łagodzenia stanów zapalnych, ale mało, kto wie, że to skuteczny środek na przeziębienia. Pomysł przekazała mi mama, ale postanowiłam przetestować tę metodę na moim kochanym mężu J. Próba zakończona powodzeniem, choroba przegrała.

Czy wiecie, że to właśnie w uszach namnażają się bakterie wywołujące przeziębienie? Jeśli chcemy się ich pozbyć musimy działać szybko. Najlepiej od razu, gdy zauważymy, że nasze dziecko dopada katar lub kaszel.

woda utleniona, zdrowie, przeziębienie,

Jak to zrobić? Oto kilka kroków do naturalnej walki z przeziębieniem:

Krok 1: Wyciągnij z domowej apteczki 3% wodę utlenioną.

Krok 2: Wykonaj test. Umieść 1 kroplę wody utlenionej w uchu maluszka i odczekaj kilka minut. Jeśli dziecko nie będzie odczuwało dyskomfortu (takiego jak, np. ból) możesz przejść do następnego kroku.

Krok 3: Wlej do prawego ucha dziecka około 3-4 kropelki wody utlenionej. Odczekaj 2-3 minuty, możesz zauważyć lekkie bulgotanie. Po 3-5 minutach wyciągnij z uszu maluszka (np. za pomocą wacika) nadmiar wody utlenionej.

Krok 4: Następnie przełóż dziecko na drugi bok i powtórz procedurę.

Krok 5: W ciągu dnia powtarzaj zabieg, mniej więcej, co 2-3 godzinny.

Krok 6: Jeśli objawy przeziębienia nie ustąpią, skonsultuj się z pediatrą.

A Wy, co myślicie o stosowaniu wody utlenionej w leczeniu infekcji? Próbowaliście kiedyś tej metody?

Pozostałe artykuły o zdrowiu:

Author

Related Articles

http://galeriajogi.pl/ - galeria jogi kielce, joga kielce, joga kielce wspólna, joga abc, świecowanie uszu kielce, ahimsa kielce, kielce joga, kurs masazu kielce

Search

Back to Top