kons

W ofercie HOSSY znajdują się kredyty konsolidacyjne gotówkowe i hipoteczne.
W zależności od Twojej indywidualnej sytuacji doradca pomoże Ci dokonać wyboru najkorzystniejszego dla Ciebie rozwiązania finansowego, które sprawi, że spłata kredytów i pożyczek nie będzie tak dokuczliwa i obciążająca Twój budżet.
Gdy jedynym zabezpieczeniem kredytu konsolidacyjnego ma by�� jego ubezpieczenie możesz uzyskać nawet  200 tysięcy zł.  
Jeśli posiadasz nieruchomość wysokość kredytu zależy od jej wartości oraz Twojej zdolności kredytowej.

 

Zalety kredytu konsolidacyjnego:

Konsolidacji podlega liczna gama kredytów: gotówkowe, hipoteczne, mieszkaniowe, samochodowe, ratalne, a także zadłużenie wynikające z posiadania kart kredytowych i linii debetowych z kont osobistych.

Część z pozyskanych środków można przeznaczyć także na dowolny inny cel.

Korzyść wynika przede wszystkim z faktu, iż kredytobiorca pozbywa się kredytów krótkoterminowych, zaciągniętych na nieatrakcyjnych warunkach, obarczonych wysokimi kosztami obsługi na rzecz kredytu o długim okresie spłaty.

Cechą charakterystyczną kredytów konsolidacyjnych jest także to, że w momencie ich podjęcia, tylko jeden bank przejmuje wszystkie ważne kwestie, związane z obsługą wcześniej zaciągniętych kredytów, co pozwala na komfort spłaty tylko jednej raty, a nie kilku w różnych bankach.

Dzięki konsolidacji można spłacać jedną niższą ratę, zamiast paru wysokich, co z całą pewnością odciąży wiele osób od nadmiernych zobowiązań finansowych – oszczędności mogą sięgnąć nawet 50%.