Jak wybrać idealne imię dla dziecka?

Joga abc Możliwość komentowania Jak wybrać idealne imię dla dziecka? została wyłączona 14
Jak wybrać idealne imię dla dziecka?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak wybrać idealne imię dla dziecka?

Już niedługo zostanę mamą. Przede mną bardzo trudna decyzja wyboru imienia dla mojego pierworodnego 🙂 Dopóki nie byłam w ciąży i wizja przyjścia na świat potomka była dość odległa, imię nie wydawało się żadnym problemem, a wręcz przeciwnie, żyłam w przekonaniu, że moje dziecko będzie miało na imię Antek.

Aktualnie jestem w 38 tygodniu ciąży. Do przyjścia na świat mojego Maluszka już niewiele czasu (tak naprawdę, to może się to wydarzyć już każdej chwili), ale moje wcześniejsze postanowienia i pomysły zostały zweryfikowane przez rodzinę, znajomych i przede wszystkim przez mojego kochanego męża (J).

Wybór imienia miał być prosty. Dzidziuś miał mieć imię po moim Dziadku, który był bardzo dobrym, mądrym, wyrozumiałym człowiekiem i odegrał ważną rolę w moim życiu. Niestety J. nie jest do tego imienia tak bardzo przekonany jak ja (za krótko znał Dziadka 🙂 ). Dlatego postanowiliśmy zrobić wspólną listę imion. Jest ona dość krótka i Antek oczywiście się na niej znajduje. Dzięki liście decyzja wcale nie jest łatwiejsza, a ja zastanawiam się czy “walczyć” o imię, które będzie miało znaczenie rodzinne, ma już zaznaczone miejsce w sercach bliskich i nie wzięło się znikąd czy rozpocząć nową historię.

A jak u Was wyglądała sprawa wyboru imienia? Czekać aż Dzidziuś przyjdzie na świat, spojrzeć mu w oczęta i dopiero decydować?

Jeśli chcecie zobaczyć, jakie są obecnie najczęściej wybierane imiona zapraszam tutaj.

Pozostałe artykuły o zdrowiu:

Author

Related Articles

http://galeriajogi.pl/ - galeria jogi kielce, joga kielce, joga kielce wspólna, joga abc, świecowanie uszu kielce, ahimsa kielce, kielce joga, kurs masazu kielce

Search

Back to Top