kons

W ofercie HOSSY znajdują się kredyty konsolidacyjne gotówkowe i hipoteczne.
W zależności od Twojej indywidualnej sytuacji doradca pomoże Ci dokonać wyboru najkorzystniejszego dla Ciebie rozwiązania finansowego, które sprawi, że spłata kredytów i pożyczek nie będzie tak dokuczliwa i obciążająca Twój budżet.
Gdy jedynym zabezpieczeniem kredytu konsolidacyjnego ma być jego ubezpieczenie możesz uzyskać nawet  200 tysięcy zł.  
Jeśli posiadasz nieruchomość wysokość kredytu zależy od jej wartości oraz Twojej zdolności kredytowej.

 

Zalety kredytu konsolidacyjnego:

Konsolidacji podlega liczna gama kredytów: gotówkowe, hipoteczne, mieszkaniowe, samochodowe, ratalne, a także zadłużenie wynikające z posiadania kart kredytowych i linii debetowych z kont osobistych.

Część z pozyskanych środków można przeznaczyć także na dowolny inny cel.

Korzyść wynika przede wszystkim z faktu, iż kredytobiorca pozbywa się kredytów krótkoterminowych, zaciągniętych na nieatrakcyjnych warunkach, obarczonych wysokimi kosztami obsługi na rzecz kredytu o długim okresie spłaty.

Cechą charakterystyczną kredytów konsolidacyjnych jest także to, że w momencie ich podjęcia, tylko jeden bank przejmuje wszystkie ważne kwestie, związane z obsługą wcześniej zaciągniętych kredytów, co pozwala na komfort spłaty tylko jednej raty, a nie kilku w różnych bankach.

Dzięki konsolidacji można spłacać jedną niższą ratę, zamiast paru wysokich, co z całą pewnością odciąży wiele osób od nadmiernych zobowiązań finansowych – oszczędności mogą sięgnąć nawet 50%.