joga gongu

Galeria jogi kielce Możliwość komentowania joga gongu została wyłączona 134
joga gongu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

zdrowie (13)Dolegliwość ta dotyczy przede wszystkim kobiet? przewlekła niewydolność żylna długo jest ignorowana aż do momentu, gdy na nogach pojawiają się żylaki, obrzęki i silny ból?a powinniśmy wcześniej się za nią zabrać gdyż zyskała sobie już miano choroby cywilizacyjnej?
Przewlekła niewydolność żylna jest to ? utrwalone zaburzenie odpływu krwi żyłami powierzchniowymi i głębokimi kończyn dolnych?. Choroba ta objawia się uczuciem ciężkości nóg, nocnymi kurczami, wylewami podskórnymi, pajączkami, obrzękami, żylakami?nieleczona może doprowadzić do owrzodzeń i zakrzepicy?
Aby ?nabawić? się tej dolegliwości wystarczy mało się ruszać, dużo siedzieć lub stać (np. ekspedientka w sklepie), mieć nadwagę lub otyłość, lubić gorące kąpiele wodne lub wystawiać nogi na kąpiele słoneczne, zażywać w dłuższym odcinku czasu leki hormonalne, być w ciąży?
Co nas uchroni od przewlekłej niewydolności żylnej? Tak ja kod wielu innych przypadłości: dużo ruchu, dbanie o prawidłową masę ciała, unikanie używek w większych ilościach, zrezygnowanie z wysokich szpilek, na co dzień, nie noszenie obcisłych ubrań?
A gdy już wystąpi? Trzeba grzecznie wykonywać polecenia lekarza?

Pozostałe artykuły o zdrowiu:

Author

Related Articles

http://galeriajogi.pl/ - galeria jogi kielce, joga kielce, joga kielce wspólna, joga abc, świecowanie uszu kielce, ahimsa kielce, kielce joga, kurs masazu kielce

Search

Back to Top