dr nona cennik

Galeria jogi kielce 1 komentarz do dr nona cennik 173
dr nona cennik
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (29)Na badaniach krwi zwykle mierzy się m.in. poziom cholesterolu. Jeśli jest on znacząco podwyższony, może świadczyć o pewnych chorobach i dolegliwościach. O czym więc świadczy taka nieprawidłowość?

Najczęściej podwyższony cholesterol pojawia się u osób, które mają problemy z nadwagą lub otyłością. Zbyt duża waga zwykle doprowadza do otłuszczenia całego organizmu, co jest niekorzystną zmianą. Dodatkowo, medycyna mówi o tym, że podwyższony cholesterol najczęściej występuje u osób prowadzących siedzący tryb życia. Brak aktywności fizycznej niekorzystnie wpływa na całe zdrowie i doprowadza właśnie do podwyższenia się poziomu cholesterolu. Do tego przyczynami mogą być również pewne, niekorzystne nałogi. Chodzi tutaj o palenie papierosów i spożywanie nadmiernej ilości alkoholu. Najlepiej więc całkowicie zrezygnować z takich używek, by obniżyć poziom cholesterolu do prawidłowego wyniku. Przyniesie to pacjentom mnóstwo korzyści, gdyż nadmiernie wysoki cholesterol może doprowadzić do poważnych komplikacji.

Pozostałe artykuły o zdrowiu:

Author

Related Articles

http://galeriajogi.pl/ - galeria jogi kielce, joga kielce, joga kielce wspólna, joga abc, świecowanie uszu kielce, ahimsa kielce, kielce joga, kurs masazu kielce

Search

Back to Top