Soczewki dwutygodniowe czy miesięczne?

Kursy masażu kielce Możliwość komentowania Soczewki dwutygodniowe czy miesięczne? została wyłączona 24
Soczewki dwutygodniowe czy miesięczne?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Tryb noszenia soczewek każdy z nas dobiera sobie indywidualnie, według swojego stylu życia, oczekiwań oraz możliwości. Także sama budowa oka ma tutaj znaczenie, gdyż dla niektórych z nas noszenie soczewek miesięcznych nie będzie komfortowe z powodu występujących podrażnień, wywołanych wrażliwością oczu albo nietolerancją na materiał, z którego są one wykonane.

Najpopularniejsze soczewki

Najdelikatniejsze i najbardziej higieniczne są oczywiście soczewki jednodniowe, gdyż każdego ranka zakładamy nową, dopiero co wyjętą z opakowania parę szkieł. Jednak nie każdego stać na takie szkła, gdyż w ogólnym rozrachunku wychodzą one drożej niż np. soczewki kwartalne, które zmienia się raz na 3 miesiące. Z kolei tak rzadka wymiana nie jest zalecana jeśli chcemy utrzymać wysoki poziom higieny naszych szkieł i właściwie zadbać o oczy.
Soczewki mniej popularne, ale stanowiące alternatywę

Złotym środkiem mogą być soczewki dwutygodniowe albo miesięczne. Taki tryb wymiany wybiera najwięcej osób, ze względu na bezpieczeństwo, szeroki wybór tego typu szkieł i korzystną cenę. W ciągu 2 tygodni czy miesiąca nie występują jeszcze znaczne osady białkowe na szkłach, dlatego zachowanie higieny nie jest trudne. Nic dziwnego, że taki tryb wymiany jest szczególnie popularny i chętnie wybierany również przez nowych użytkowników soczewek.

Pozostałe artykuły o zdrowiu:

Author

Related Articles

http://galeriajogi.pl/ - galeria jogi kielce, joga kielce, joga kielce wspólna, joga abc, świecowanie uszu kielce, ahimsa kielce, kielce joga, kurs masazu kielce

Search

Back to Top