joga odchudzająca

Ahimsa kielce Możliwość komentowania joga odchudzająca została wyłączona 156
joga odchudzająca
1 vote, 9.00 avg. rating (86% score)

rp_lekarz9.jpgJeśli chcemy, aby zdrowie dopisywało nam przez długie lata, wcale nie musimy wydawać ogromnych ilości pieniędzy na lekarzy, dietetyków, czy trenerów osobistych. Wystarczy odrobina samodyscypliny i refleksji nad własnymi nawykami żywieniowymi i ruchowymi. Następnie należy wyciągnąć wnioski i zacząć zmieniać przyzwyczajenia, które nam szkodzą.
Po pierwsze warto odstawić, lub przynajmniej ograniczyć używki takie jak alkohol i papierosy. Na temat ich szkodliwości napisano miliony, może nawet miliardy słów, nie będę go więc w tym miejscu rozwijał.
Bardzo ważny dla naszego zdrowia jest sen. Jeśli śpimy regularnie, to procesy w naszym organizmie również zaczynają zachodzić w takim rytmie, w jakim powinny. Będziemy się dzięki temu dużo lepiej czuli i mieli zdecydowanie więcej energii.
Dobrym pomysłem jest też ruch i trening, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Nawet niezbyt intensywna, za to regularna aktywność fizyczna będzie miała na nasze zdrowie zbawienny wpływ.
Opłaca się też unikać długotrwałego stresu, oczywiście o ile to możliwe.

………………………………………
źródło:  http://zagrywajmy.pl/

Pozostałe artykuły o zdrowiu:

Author

Related Articles

http://galeriajogi.pl/ - galeria jogi kielce, joga kielce, joga kielce wspólna, joga abc, świecowanie uszu kielce, ahimsa kielce, kielce joga, kurs masazu kielce

Search

Back to Top